Zostaňte s nami v SPOJENÍ!

Prípravy študentov PV113 a PV174 už vrcholia a aj tento rok sa môžete tešiť na tradičný 21. ročník Filmového festivalu Fakulty informatiky Masarykovej univerzity. Jeho témou je SPOJENIE.

24. 5. 2021 Terézia Mária Dujavová

Festival už vyše dvadsať rokov spája študentov, lektorov i všetkých, ktorí túžia tvoriť, a dáva im možnosť sa realizovať pomocou filmovej reči. Umenie, filmy, fantázie a tvorba v sebe spájajú mnohokrát nespojiteľné a prepájajú nás naprieč svetmi, žánrami i témami.

Nehľadiac na to, koľko káblov je potrebné zapojiť, aby vznikol film. Aj tento ročník sa môžete k festivalu pripojiť pohodlne zo svojich domovov, uskutoční sa tento piatok 28.5.2021 o 19:00 online.

Spojiť sa s nami môžete online na YouTube alebo na Twtichi a čaká na Vás viac ako 20 krátkometrážnych amatérskych filmov!

Viac informácií je možné nájsť na webe https://festival.fi.muni.cz/