Vybavení laboratoře

Multimediální laboratoř LEMMA (C522) byla vybavena zejména za podpory Fondu rozvoje vysokých škol v rámci grantů 894/20132326/20083114/2006,433/2001. Technika je členům laboratoře dostupná v Rezervačním systému LEMMA. Příklady techniky jsou střižny

• Hypnos 1: Intel Core i7 4. generace (Haswell), 16GB RAM, 2×1TB,
  • Hypnos 2,3: Intel Core 2 6600 2.4GHz, 4GB RAM, DVD-RAM, 2×300GB, Realtek HD Audio, GeForce 7600, 2×24", Windows 7
  • Hypnos 51×30" Wide LCD HP
  • Kamery: Canon EOS 5D Mark III s příslušenstvím, objektivy, náhledovými monitory a stabilizační technikou (2×), Digitální kamery Canon XH-A1 (miniDV, 2×), Sony HDR-HC3Ei (2×), Canon Legria, DSLR natáčející video Canon 600D s příslušenstvím (2×)
  • Literatura: V knihovně laboratoře LEMMA je k nalezení řada odborných knih, časopisů a textů. Zároveň je možné se podívat na různé dokumenty týkající se multimediálních a elektronických aplikací a dokumentů v sekci „Dokumenty“

Strojový čas a vybavení laboratoře (kamery apod.) se rezervuje v Rezervačním systému [https://lemma.fi.muni.cz/RS/], kde je více než sto položek techniky potřebné k produkci audiovizuálních děl.

Díla, která vznikla v rámci naší laboratoře a díla, která byla prezentována na Filmovém festivalu Fakulty informatiky si můžete prohlédnout v našem videoarchivu nebo našem Youtube.

Odpovědný kontakt: lemma-web@fi.muni.cz