Soutěž o vytvoření scénáře k propagačnímu videu FI

9. 1. 2015

Přátelé audiovizuální tvorby a vy, kteří vládnete scénáristickým brkem, právě pro vás vznikla jedinečná příležitost se zúčastnit soutěže o vytvoření scénáře na propagační video naší Fakulty informatiky Masarykovy univerzity! Obsah tohoto vide je čistě na vás tzn. vaší kreativitě a fantazii se meze nekladou (pozor však na nějakou rozumnou realizovatelnost).

Video by nemělo přesáhnout 3 minuty, scénář musí být ve formě literárního scénáře s odhadem nákladů, všechny týmy (v každém musí být minimálně jeden student FI) nebo jedinci mohou odevzdat maximálně 3 scénáře! Všichni máte čas na odevzdání do 9. ledna 2015, ale určitě nenechávejte sepsání až na poslední chvíli (vánoce, silvestr).

Štastnému výherci pak bude odměnou částka 7 000 korun českých!

Nejen LEMMA se těší na vaše příspěvky!