PV114: Prázdne miesto

15. 4. 2017

Máte radi drámu?

V tom prípade si Vás zaručene získa aj Prázdne miesto, záverečný projekt ďalšieho predmetu laboratória LEMMA, PV114 Praktikum produkce kolektivního audiovizuálního díla.

Príbeh o mladom architektovi Marekovi, ktorý sa po tragickej smrti rodičov stará o svojho mladšieho brata.

Do jeho života však vstupuje sympatická Natália. No počas nádejne sa vyvíjajúcej známosti však postupne vyplávajú na povrch skutočnosti, na ktoré nie sú všetci pripravení.

Autormi tohto projektu je charizmatická štvorica študentov Fakulty informatiky MU,  Jakub Bohoš - réžia, Viktor Lehotský - kamera, Michaela Martišová - produkcia, Juraj Ulbrich - zvuk.

Ich film si budete môcť vychutnať spolu s ďalšími krátkometrážnymi snímkami študentov či absolventov MU už 17. mája (května ;)) na 17. Filmovom festivale FI MU.

Nenechajte si to ujsť!

Mishka