Promítání zápočtových úloh

18. 12. 2014

Poslední týden semestru nám přinesl tradiční událost spojenou s předmětem PV110 Základy filmové řeči, tedy promítání a hodnocení zápočtových úloh ke cvičením.

Bylo odprezentováno celkem 11 krátkých filmů na různá zadání: upoutávka na filmový festival, reklama, drama, animace, dokument, single shot video, komedie, parodie, filmový dialog. I letos se studenti s tématy poprali vskutku znamenitě. O kreativitu nebyla nouze, objevily se zajímavé motivy a nápady, občas trochu pokulhávalo technické zpracování, nicméně za snímky byla vidět velká snaha a především práce.

Mezi tři nejlepší práce se dostala pixilace s názvem „Let It Roll“ a poté dvě single shot videa „Path of Life“ a „Blíž než bys čekal“.

Nyní už se můžeme těšit na přípravy blížícího se 14. Filmového festivalu. Zatím Vám však přejeme příjemné svátky. Za celý LEMMA tým NL