Organizační tým 16. FFFI válí!

6. 3. 2016

Letní semestr začal a s ním i přípravy nadcházejícího 16. Filmového festivalu Fakulty informatiky Masarykovy univerzity, v rámci nichž se zformoval nový organizační tým, který pro Vás festival letos připraví.

Role byly rozděleny, jednotlivé týmy vytvořeny a pod dozorem mentorů došlo k teambuildingovým aktivitám, aby se všichni noví organizátoři pořádně uvolnili před prvním důležitým rozhodnutím tohoto semestru, které museli udělat. A tím nemohlo být nic jiného, než samotný koncept / motto / téma festivalu.

A jaké že vlastně je? Chcete to také vědět? Bohužel, na odhalení si budete muset ještě chvíli počkat.

Mezitím se hoďte do pohody a mějte se pěkně.

Tondo