Ohlédnutí za 22. ročníkem Filmového festivalu Fakulty informatiky Masarykovy univerzity

28. 3. 2023

Z jiné perspektivy, takové bylo téma minulého ročníku Filmového festivalu Fakulty informatiky Masarykovy univerzity. Odborná porota a organizace festivalu po dlouhé dramaturgii vybrala 15 filmů, které se 20. května večer promítaly jak na Fakultě informatiky, tak v kině Scala. Filmy se promítaly ve dvou soutěžních cyklech, poté následovala bonusová sekce.

Moderátoři a partneři festivalu poté společně vyhlašovali vítěze, kterým se za diváckou porotu stal snímek Parazit. Za odbornou porotu zvítězil film Príliš vela balónov.

Ve videu výše se můžete podívat na to, jak celý večer probíhal.