Noc vedcov 2019

25. 11. 2019

Ako po minulé roky, tak aj tento rok prebiehala v Brne akcia Noc vedcov a my sme tam nechýbali. Noc plná napätia, zábavy a poznania sa uskutočnila 27.9.2019 a niesla sa v znamení šetrnosti k prírode.
V rámci  Fakulty informatiky Masarykovej univerzity sme sa prestavili aj my. Mali ste nás možnosť navštíviť v prednáškovej miestnosti D3 a spolu s nami si užiť to najlepšie z filmových festivalov a nahľadnúť do sveta natáčania prostredníctvom diskusie s niektorými režisérmi.
Stretnúť ste nás mohli aj v teréne. Naše tými sa pokúsili natočiť  to najzaujímavejšie, čo sa dialo. Tri tými zložené z dvoch členov natáčali na fakultách Masarykovej univerzity a v Mendelovom múzeu.

Dúfame, že ste si Noc vedcov užili tak, ako my a tešíme sa na Vás o rok.