Fakulta informatiky bude mít své propagační video

20. 10. 2015

Po celé Fakultě informatiky se v posledních týdnech pohybují tři studenti z laboratoře LEMMA s video technikou, kteří natáčí propagační video pro samotnou fakultu. Jmenovitě Jakub Špiřík a Tomáš Hůsek, autoři vítězného scénáře, a k tomu jim vypomáhá s kamerou také Jan Šplíchal. Ve videu se objeví většina laboratoří a jejich moderní vybavení, stejně jako studenti a vyučující z fakulty. Aby to však nebyl chladný informační spot, bude okořeněn pohledem na spojitosti mezi kódem a přírodou. Dokončení se plánuje v druhé polovině měsíce listopadu.

Pokud je tedy někde uvidíte, neusmívejte se na ně, nemávejte nebo se jich neptejte, co točí, ale dělejte to, co byste normálně dělali. V duchu si však můžete říct, že budete zvěčněni ve zbrusu novém propagačním spotu Fakulty informatiky Masarykovy univerzity.