16. Filmový festival FI MUNI se blíží!

2. 12. 2015

Tak už tu máme prosinec, vánoční svátky se pomalu, ale jistě blíží, teplota venku klesá a u nás v LEMMĚ už se něco peče. Cukroví to ale není!

Jak už Vám nadpis článku prozradil, další jubilejní Filmový festival Fakulty informatiky Masarykovy univerzity už je pomalu za rohem. My, nynější mentoři laboratoře Lemma, jsme nazaháleli a již se pustili do příprav nadcházejícího ročníku, který se bude konat 20. 5. 2016 opět v prostorách Fakulty informatiky. Ale pozor! Oproti předchozím rokům nás tentokrát čeká výrazná změna! Festival se totiž bude mimo jiné také odehrávat v prostorách univerzitního kina Scala!

Cože jste říkali? Že už se na festival hrozně těšíte a že se již nemůžete dočkat? A víte co? Nejste sami. Celá naše laboratoř je na tom úplně stejně!

Tonda