Noc vědců 2017

18. 10. 2017

V pátek 6. 10. 2017 se v Brně konala Noc vědců a neobešla se ani bez Fakulty informatiky MU. Samozřejmě, že LEMMA na takové akci nemohla chybět. Tématem tohoto ročníku byla Mobilita, a tak si naše laboratoř pro návštěvníky připravila netradiční mobilní stanoviště a to hned na 3 místech naráz. Naše videotýmy jste mohli potkat na Fakultě informatiky, Přírodovědecké fakultě a v univerzitním kampuse v Bohunicích. Při natáčení dokumentu z Noci vědců a nahrávání rozhovorů jsme tak přímo v terénu demonstrovali návštěvníkům možnosti a vybavení LEMMA.
Také jsme již tradičně připravili stanoviště v přednáškové učebně D1 přímo na Fakultě informatiky, kde se návštěvníci mohli podívat na to nejlepší z Filmových festivalů FI MU.