18?

27. 10. 2017

A přece se točí! Střih! Chceš to taky? Pohni obrazem.
Čo za motto nasleduje? To je ešte vo hviezdach. Čo ale naisto vieme? Že 18. ročník Filmového festivalu FI MU sa bude konať už 18. 5. 2018!

My sami sa už nevieme dočkať, ako sa už tradične zaplavia sály Fakulty informatiky a Univerzitné kino Scala nadšenými divákmi, očakávajúcimi ďalšiu dávku kvalitných študentských filmov. Tento rok vyzerajú námety obzvlášť dobre, a keďže kvalita cvičení PV110 a PV113 každým rokom stúpa a laboratórium má znova novú techniku, je priam isté, že tento ročník bude minimálne tak dobrý ako predošlý! A to už je čo povedať - veď si len pripomeňme, aký bol 17. ročník skvelý!

Aké budú farby 18. ročníka? Prekonáme minuloročnú rekordnú účasť? Koľko bude filmov a akých? Na čo všetko sa ešte môžeme tešiť? Sledujte nás a nechajte sa prekvapiť!

MR