17. festival se blíží!

10. 4. 2017

Vážení a milí přátelé filmového umění,

naléhavě vám připomínáme, že 17. filmový festival Fakulty informatiky Masarykovy Univerzity s motem "Pohni obrazem!" se nezadržitelně blíží a s ním i snímky našich mladých režisérů, které 17. 5. 2017 zazáří hned na čtyřech stříbrných plátnech, v univerzitním kině Scala a také na samotné Fakultě informatiky. Ať tedy čekáte na plejádu krátkých filmů nebo na vydatnou afterparty, máte se rozhodně na co těšit.

Vstup je, jako obvykle, zdarma pro všechny. Více informací přímo na webu festival.fi.muni.cz, nebo na samotné Facebook události.

O snímcích, které budou promítány, se rozhodne 12. 4. 2017. O žánrech, střípcích, zajímavostech vás budeme včas informovat.